انتخاب لباس شب

سلام خانم های شیک پوش

ما در این مقاله سعی می کنیم به شما نکاتی را آموزش دهیم که با رعایت آنها شما در تمام مهمانی ها ومجالس همچون در جمع بدرخشد (چشم همه ی خانم های فامیل را به خودت خیره کن. ) شما نباید در تمام مهمانی ها با موضوغات متفاوت یک رنگ ویک مدل لباس بپوشید درواقع هرمجلس لباس مخصوص خود را می خواهد.

لباس شب

مثلا در مهمانی های مثل تولدها،جشن نامزدی و…..که اغلب در طول روز و بعد از ظهرها برگزارمی شود نیازی نیست شما یک لباس دنباله دار یا کارشده وشکیل بپوشید. سعی کنید در این مجالس از لباس های رنگ روشن وشاد وکوتاه ساده استفاده کنید مثلا یه کت ودامن کوتاه وشیک شونیز همراه شلور وحتی مناسب با سنتان می توانید از سارفون هم استفاده کنید.اما لباس شما در مجالس که شب برگزار می شود مثل جشن عروسی یا مهمانی های برزگ بهتراست لباس بلند،کار شده واصطلاحا  لباس شب باشد . در واقع شما اگر به یک مزون لباس خوب مراجعه کنید و بگویید لباس شب می خواهیم آنها کاملا متوجه می شوند لباس مورد نظر شما باید دارای چه ویژگی هایی باشد درلباس شب اگر شما اندام لاغری دارید سعی کنید از لباس های پف دار  استفاده کنید واگر چاق هستید لباس های ساده و بلند وبدون پف استفاده کنید همچنین باید پارچه یلباس شما بگونه ای باشد مکه به اندام شما نچسبد.

درلباس شب تنوع زیادی وجود دارد مهم است که شما بتوانید با توجه به اندام خود لباس های خود را امتحان کنید. برای خانم های اصفهان پیشنهاد می کنم که اگر می خواهید از مشاوره خوب در این استفاده ی مناسب حتما از مزون لباس شب در اصفهان کمک بگیرید مزون لباس اصفهان بسیار زیاد هستند من برای انتخاب مزون لباس شب دراصفهان ولباس عروس بسیار تحقیق کردم به نظر من مزون لباس ضحا  بهترین مزون در اصفهان می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *